צרו קשר - האלוף דוד מרכוס 27 איזור התעשיה סגולה פתח תקווה. טלפון להזמנות: 052-8450300
עמוד הבית » חדשות » שימוש נכון בפן לשיער

שימוש נכון בפן לשיער

אם תיכנסו כעת לכל מספרת נשים שהיא, תראו שחלק מעיצוב השיער של כל הלקוחות נעשה באמצעות פן לשיער. המכשיר כל כך פשוט וקל לשימוש שכל אישה יכולה להשתמש בו בביתה לעיצוב תסרוקת חדשנית ומעניינת בכל זמן.

טיפים לשימוש בפן שיער

למרות הקלות ונוחות השימוש, רצוי שלא להשתמש בפן לשיער מדי יום, אלא לעיתים רחוקות. שימוש מרובה בפן לשיער יכול לגרום נזקים לשיער, שריפתו, מייבש את השיער ומעלים ממנו את הברק ויכול לגרום לקצוות מפוצלים ונשירה מוגברת. אך בשימוש נכון נוכל ליהנות מהיתרונות שהפן מציע ולא לגרום נזק לשיער.

פן לשיער יכול לייבש את השיער בשלוש דרכים: להחליק אותו, ליצור בו גלים ולתת לו נפח. לפנייך כמה טיפים לשימוש נכון במייבש שיער:

שימוש ראשוני – לפני הפעם הראשונה שלך מומלץ ללכת למעצב שיער מומחה או לספק ציוד למספרות ממנו רכשת את הפן, אשר יסבירו לך כיצד להשתמש בפן ולתת הדגמה, בהתחשב בסוג הפן ובסוג השיער שיש לך.

בזמן הייבוש – לפני השימוש מומלץ למרוח על השיער תכשירים אשר יגנו עליו מפני החום. תבקשי המלצות לתכשירים כאלה בזמן שאת בחנות ציוד למספרות. בעת השימוש, לעולם אין להצמיד את המייבש ישירות לשיער. החזיקי את הפן במרחק כדי לא לשרוף אותו או לגרום לו נזק. התחילי את התהליך כאשר השיער לח ולא רטוב לגמרי. מומלץ לתת לשיער להתייבש קצת באופן טבעי לפני השימוש בפן.

התחשבי בסוג שיערך – הדרך היעילה ביותר להגיע לתוצאה מושלמת היא לחלק את השיער למספר חלקים ולעבור עם הפן בנפרד על כל חלק. אם את משתמשת בפן בכדשי להחליק את השיער, הברישי אותו לפני במברשת שיער ופתחי את כל הקשרים. השתמשי במסרק מיוחד (ניתן לרכוש בכל חנות ציוד למספרות) בעת השימוש בפן על מנת להגיע לשיער חלק לגמרי. אם שיערך מקורזל וברצונך לשמור אותו ככה, מומלץ להשתמש בדיפיוזר שיכול להתחבר לפן וכך לייבש באיטיות את התלתלים.

וטיפ אחרון, מומלץ לרכוש פן מקצועי ואמין בחנויות מובחרות של ציוד למספרות. בנוסף תוכלו לרכוש ציוד נוסף שיעזור לכן בעיצוב השיער כגון מברשות, קרמים וכדומה. כל אלו כדי ליצור את התסרוקת המושלמת. בשימוש נכון מייבש השיער הוא פתרון נהדר לעיצוב השיער בבית.