צרו קשר - האלוף דוד מרכוס 27 איזור התעשיה סגולה פתח תקווה. טלפון להזמנות: 052-8450300
עמוד הבית » חדשות » ציוד למספרות עבור ילדים

ציוד למספרות עבור ילדים

ילדים הם קהל מיוחד, הם אינם מתרשמים כמו המבוגרים מעיצובים איכותיים של הריהוט במספרה ומאווירה של  מעצב שיער מהוליווד. ילדים אוהבים את הפשטות, הצבעוניות ובעיקר את החדשנות. הילדים של היום הם גם קהל צרכני אשר יודע בדיוק מה שהוא רוצה. הם הולכים אחרי טרנדים אופנתיים ורוצים את מה שמקובל אצל החברה.  ישנן מספרות הבוחרות להתמקד בתחום הילדים והנוער וזה דורש התאמה מיוחדת מכמה בחינות:

  1. מבחינת ציוד למספרות – ההחלטה לפנות לקהל יעד של ילדים משפיעה על כל העיצוב והריהוט של המספרה. יש צורך בריהוט אחר לגמרי, מבחינת העיצוב, הצבעים והמידות.
  2. מבחינת התספורות – על ספרים העוסקים בתספורות ילדים ונוער להכיר את הטרנדים העכשוויים ביותר בעולמם של הילידים.
  3. גישה לילדים – מי שמתיימר לתת שירות במספרה עבור ילדים חייב להיות בעל גישה לילדים. יש לדעת איך לדבר איתם ולהתחבר איתם. הילדים הם עדייו לוקחות משלמים, אולי הכסף מגיע מההורים אבל חשוב להתייחס אל הילידים כלקוח. אתם צריכים שהם יהיו מרוצים, אחרת אין לכם עתיד בתור מספרת ילדים ונוער.

אם אתם מתכננים לפתוח מספרה עבור ילדים עליכם לחפש ספקים של ציוד למספרות אשר מחזיקים ריהוט מיוחד עבור מספרות ילדים. יש לחשוב על המספרה דרך העיניים של הילידים, אם תעשו כך מיד תבינו שיש צורך בכיור חפיפה מיוחד המתאים למידותיהם וגובהם, כיסאות מיוחדים, עמדות תספורת ופינות המתנה. לא רק במידה ובגודך מדובר, הרבה פעמים הריהוט במספרות עבור ילדים מעוצב בצורות המזכירות צעצועים, למשל ספסלי המתנה בצורת רכב, כיסא עם ציור של הלו קיטי והרבה שימוש בצבעים חיים ובהירים. הילדים כמו המבוגרים, ממהרים לשפוט את המקום לפי האווירה העיצובית שבו. אתם רוצים אווירה משחקית ונעימה אשר תגרום לילדים להרגיש בנוח, לכן אתם חייבים ציוד למספרות המתאים עבור ילדים.

כמו כן יש צורך להשתמש בתכשירים שונים ידידותיים לילדים. לדוגמה השמפו שבו אתם משתמשים חייב להיות מתאים לעור הרגיש של ילדים. יש להיזהר משמפו אשר יכול לגרום לצריבה בעיניים, זוהי חוויה לא נעימה לאף אחד ובמיוחד לילדים. לכן עליכם לחפש ציוד למספרות המכיל תכשירים מיוחדים המתאימים למספרות ילדים.

אם אתם מתכננים להקים מספרת ילדים ונוער, מומלץ מאוד לשכור את שירותיו של מעצב. חשוב לחפש מעצב בעל ניסיון בתחום הפונה לילדים ונוער. יש להתייעץ עם המעצב לגבי ציוד למספרות ולראות מה מתאים עבורכם ומה לא. המעצב יעזור לכם לתכנן מספרה אשר יכולה להפוך ללהיט בקרב ילדי השכונה.