צרו קשר - האלוף דוד מרכוס 27 איזור התעשיה סגולה פתח תקווה. טלפון להזמנות: 052-8450300
עמוד הבית » חדשות » עזרים לצביעה

עזרים לצביעה

לקוחות רבים מגיעים למספרה על מנת לקבל טיפול של צביעת שיער, לפעמים מדובר בצביעת שורשים ולפעמים צביעת שיער מלאה. לפעמים מדובר בגוונים ואפקטים ולפעמים צבע אחיד, כל אחד ואחת לפי טעמו ועיצוב השיער המתאים לו. אך על עובדה אחת לא ניתן להתווכח, חלק גדול מהכנסות המספרה נובע מצביעת שיער. בהתאם לכך יש להצטייד בציוד למספרות המתאים לכך. להלן רשימה של אביזרים שונים הרלוונטיים לצביעת השיער:

חלוקים

ראשית כל יש צורך בשכמיות וחלוקים הן בשביל הספר והן בשביל הלקוחות. כידוע צביעת השיער עלולה להיות תהליך מלכלך, אך אחד לא רוצה כתמים על הבגדים, לכן משתמשים בחלוקים ושכמיות. ישנם סוגים שונים  ואפילו גדלים שונים למבוגרים ולילדים. אין משמעות מיוחדת לסוג השכמייה, תוכלו לבחור את מה שבא לכם. אל תשכחו נייר צוואר שהוא מאוד שימושי ומגיע בדיספנסר מיוחד לנייר צוואר.

משקל לצבע

היום צבע לא מכינים לפי העין, הלקוחות דורשים ערבוב צבעים מדויק ולכן במקרים רבים יש צורך לעשות שימוש במשקל צבעים. מדובר במשקל דיגיטאלי רגיש המתאים לכמויות קטנות ועליו ניתן לשקול את חומרי הצבע על מנת להבטיח שהערבוב יעשה בכמויות הנכונות אשר יביאו לגוון הרצוי.

טיימר לצביעה

כאשר צובעים שיער צריך למדוד את זמן ההמתנה לפני חפיפת השיער. טיימר הוא אמנם לא האמצעי היחידי, אפשר לעשות זאת עם כל שעון ואפילו טלפון סלולרי. אך למרות זאת טיימר הוא האמצעי הנוח ביותר בשביל למדוד את הזמן ולקבל התרעה כאשר הגיע הזמן לחפוף את השיער. זהו לא טיימר מיוחד למספרות, אך בזכות הביקוש שלו ניתן להשיג אותו אצל כל ספק ציוד למספרות.

קערת צבע

מפיצי ציוד למספרות מוכרים תמיד קערות צבע המשמשות בתהליך הצביעה. הקערה משמשת לערבוב הצבע וממנה אפשר לצקת ולמרוח את הצבע על השיער. ישנם סוגים שונים של קערות, חלקן עם ידית וחלקן לא, כל אחד עם מה שמתאים עבורו.

ערכות לצביעת פסים

על מנת לצבוע באפקט של פסים יש צורך בכמה אביזרים נוספים, אחד מהם הוא כובעי הניילון החד פעמיים והשני הוא מסרגות הקרבון המיוחדות המסייעות להפריד בין קבוצות השיער. אלו לא האמצעים היחידים ומומלץ לבדוק אצל ספק ציוד למספרות אילו עזרים יש לו המתאימים לצביעת פסים.

מברשות צבע

אין ספק ציוד למספרות שאין לו מברשות לצבע, זהו אחד הדברים הבסיסיים ביותר שמספרות רוכשות. ישנם סוגים שונים של מברשות לצבע, בגדלים שונים ואפילו צבעים שונים.

סוחט טיובות

סוחט טיובות הוא פטנט נחמד שאפשר להזמין אצל משווקי ציוד למספרות, הוא מאפשר לרוקן את שפופרת הצבע בצורה מוחלטת.

אל תחשבו שזה הכול, ישנם אביזרים נוספים המשמשים בתהליך הצביעה שלא הוזכרו.