צרו קשר - האלוף דוד מרכוס 27 איזור התעשיה סגולה פתח תקווה. טלפון להזמנות: 052-8450300
עמוד הבית » מאמרים » מוצרי שיער my way

מוצרי שיער my way

המוצרים האיכותיים ביותר למספרה – מוצרי שיער My Way

ביקור במספרה בעשורים האחרונים משלב זמן איכות אישי עבור נשים רבות, ועבור אחרות הדלת למראה המושלם. לכן, הציוד בו נעשה שימוש במספרה שלכם יקבע את התוצאה הסופית. מוצרים איכותיים מחומרי גלם מובילים, בשילוב עם מוצרי עיצוב יוקרתיים ברמה של סלוני צמרת – יהפוך את החוויה של הלקוחות שלכם למושלמת.

הליין האיכותי של My Way

מותג Ami Gross משלב בתוכו ניסיון ארוך שנים ושירות בלתי מתפשר. אנו גאים להציג בפניכם את מוצרי השיער האיכותיים ביותר בליין My Way – המשלב את כל המרכיבים להם השיער זקוק ברמה היום יומית. מוצרי שיער my-way כוללים סדרות מוצרים המבוססים על שמנים (כקוקוי, קשיו, היפופיאה,סרפד ושמן נים), מוצרים המבוססים על מינרלים טיפוליים מים המלח ומוצרים המשלבים שמן שיאה וכן קרטין המעניק מראה מלא ובריא לשיער.

לעצב בקלות עם סדרת מיי וויי

כאשר אתם מתחילים בעיצוב השיער באמצעות מוצרי מיי ויי my wayתגלו כי השיער קל ונוח יותר לסירוק ולעבודה. כל אחד ממוצרי הליין של החברה שהחלה את דרכה כבר ב-1998 מכיל חומרי גלם טהורים בלבד, ללא חומרים שהונדסו גנטית או סולפטים שעשויים לגרום לגירוי קרקפת הלקוח.

כך, באמצעות המוצרים האיכותיים של סדרת מיי וויי תוכלו לעצב בקלות את השיער, מבלי לגרום לתחושת אי נעימות בראש לאחר הטיפול. ספרים רבים ממליצים על מוצרי הדגל של My Way, ומשתמשים בהם גם בעצמם.

מוצרי שיער המותאמים לכל הלקוחות

כל מוצרי שיער my way מותאמים הן לגברים והן לנשים, כאשר תוכלו למצוא מגוון עצום של מוצרים המותאמים לכל סוג שיער:

  • מוצרים לשיער דק וחלש
  • מוצרים לשיער שומני
  • מוצרים לשיער מתולתל
  • מוצרים לשיער שניזוק לאחר החלקה או צביעה

לטיפולי שיער עמוקים יותר תוכלו להשתמש במגוון רחב של מסכות ומוצרים טיפוליים, שניתן לשווק במספרה ללקוחות נאמנים שיחזרו אליכם שוב ושוב.

להזמנת מוצרי סדרת My Way, מוזמנים להתרשם מהקטלוג המלא ולבחור ממגוון גדול של מוצרים המותאמים לכל טיפולי השיער. אם אינכם בטוחים אילו מוצרים יתאימו למספרה שלכם, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לסייע ולהדריך.