צרו קשר - האלוף דוד מרכוס 27 איזור התעשיה סגולה פתח תקווה. טלפון להזמנות: 052-8450300
עמוד הבית » מאמרים » כסא ספר למכירה

כסא ספר למכירה

מעצבים שיער – שומרים על הבריאות

כל ספר עם ניסיון יודע שכשמדובר בעיצוב שיער, התנוחה והיציבה הם חיוניים עבור תספורת איכותית. עם זאת, התנוחה הנכונה לא רק חשובה עבור עיצוב השיער עצמו, אלא גם עבור בריאותו של הספר. מעצבי שיער רבים יעידו כי עבודה בתנוחה לא נכונה במשך שנים פגעה בצוואר שלהם או בגב בצורה כרונית, ולעתים אף הביאה אותם לכדי ניתוח. מהסיבות הללו, כסא ספר הוא אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לחשוב עליהם כשמנהלים או מעצבים מספרה. על ידי כמה שינויים קטנים, כמו למשל החלפת כסא הספר, תוכלו לשמור על הבריאות שלכם, לשפר את המקצועיות ולשנות את העסק לטובה.

טיפים לשיפור היציבה במהלך התספורת

נגיד שאתם הולכים לחתוך פוני. בדרך כלל, הלקוח או הלקוחה יישבו נמוך יותר מכם. הנטייה הטבעית היא להתקדם לכיוונם, להוריד את הצוואר כדי לראות קרוב יותר ולהתמקם בגובה העיניים עם הפוני עצמו. עם זאת, כשאתם עושים את זה, היציבה שלכם לא בריאה, ויכולה להוביל לכאבי צוואר קשים, כאבים בכתפיים או בגב, או גרוע יותר, לנזק חמור לעמוד השדרה. אם אתם אוהבים את המקצוע שלכם, ורוצים להמשיך לעסוק בו מבלי לפגוע בבריאות שלכם, כדאי שתקשיבו לטיפים הבאים.

  • שימו לב שהלקוחות שלכם יושבים קדימה בכסא. כך יהיה לכם קל יותר להתייצב בגובה הנכון מולם בזמן שאתם עובדים, ולהימנע מרכינה קדימה או תנוחה שמעקמת את עמוד השדרה לזמן ממושך.
  • נסו להנמיך את הגוף שלכם כמה שיותר. כסא ספרים איכותי מאפשר טווח גדול מאוד של גבהים, כך שתוכלו למקם את עצמכם באופן טבעי הרבה מתחת ללקוח, ואותו הרבה מעליכם. כך במקום לרכון מעליו, תוכלו להסתכל למעלה אל השיער, תנועה טבעית ובריאה הרבה יותר עבור הגוף.
  • השתמשו בכלים איכותיים. מספיק מספריים טובים כדי לשנות לחלוטין את כל מנח הגוף שלכם לטובה. מספריים טובים יכולים לאפשר לכם לגזור מהר יותר, במגוון של זוויות, בלי להתאים את עצמכם יותר מדי לפוזיציה מסוימת. כך  לא רק תפיגו את הלחץ מהצוואר אלא גם מהגוף כולו.
  • הטיפ החשוב ביותר הוא: השקיעו בכסא איכותי. כסא ספר הוא משהו שצריך לדעת לבחור. לא כל כסא ספר למכירה שנראה טוב הוא באמת איכותי. ספקים רבים מציעים כיסא ספר למכירה במחירים מגוחכים, מה שבדרך כלל מעיד על איכותם. אל תשחקו עם הבריאות שלכם – השקיעו בכיסא טוב, איכותי ומקצועי שתוכלו לעבוד עליו במשך שנים בלי לחשוש.

מחפשים כסאות למספרה במבצע? רק ב-ami gross. חברת ami gross גאה להיות החברה המובילה בישראל בתחום הציוד למספרות. אצלנו תוכלו למצוא הכל, החל מכסאות ספרים ועד מברשות ומסרקים, כדי לצייד את המספרה שלכם במיטב האביזרים והרהיטים, במחירים ההוגנים בשוק. פנואלינו עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר.