צרו קשר - האלוף דוד מרכוס 27 איזור התעשיה סגולה פתח תקווה. טלפון להזמנות: 052-8450300
עמוד הבית » מאמרים » כסאות המתנה למספרה

כסאות המתנה למספרה

כסאות המתנה למספרה

לקוחות רבים יודעים, שביקורים במספרה עשויים להימשך שעות רבות, בין אם מדובר על צבע, תסרוקת, החלקה, סלסול או כל פרוצדורה אחרת, שהיא אינה חפיפה, פן, או קצוות. אחת הדרכים להנעים את זמנם של הלקוחות הנאמנים היא לספק להם סביבת המתנה הולמת, שתהפוך את הביקור במספרה לבילוי לגיטימי. כיצד ליישם זאת באופן חכם?

מקום לשבת

הדרך היעילה ביותר לספק סביבה רגועה, המתאימה להמתנה ארוכה, היא באמצעות כורסאות המתנה מעוצבות, לא רק שהמראה המודרני מקנה למספרה יוקרה, אלא מדובר בכיסאות המתנה למספרה נוחים במיוחד, אשר דוחים לכלוך, וישרתו את בעלי המספרה לאורך זמן.

העדיפו ספות או כורסאות, אשר מספקים מקום ל 2-3 לקוחות גם כדי לעודד שיח פתוח וגם על מנת לחלק נכון את שטח המספרה. הקפידו על ספות נמוכות יחסית, אך לא נמוכות מדי כדי לתת תחושה של רביצה, מנוחה, ונוחות. במידה ובחרתם לשלב כורסאות המתנה מעוצבות, כחלק מקונספט הריהוט בפינת ההמתנה, אשר פתוחה לכל, ומהווה את עיקר שטח המספרה, רצוי לבחור כורסאות רחבות עם משענות ידיים לנוחות מרבית, וכמו כן, העדיפו להתאים סטים עם צבע ודוגמא זהים.

צמחיה

הצמחים הם אורגניזם חי, בזעות היום הם פולטים חמצן לאוויר, הם פריט נוי, אשר משתלב היטב עם כל ריהוט, וביכולתם למלא חללים ריקים ולהעניק תחושה של חיים ואושר. לספרים רבים, אנו ממליצים להעדיף צמחים, אשר מטהרים את האוויר, וסופחים אליהם רעלים, כמו צמחים מקבוצת האלוורה.

מגזינים

אחת הדרכים להשכיח את השעון מן הדעת היא באמצעות עמדת מגזינים לרווחת הלקוחות.
חשוב להקפיד על פיזור המגזינים בכמה נקודות, מומלץ לבחור מגזינים מכמה שפות, ורצוי להקפיד, שהמגזינים יהיו עדכניים.דרך נוספת, היא באמצעות פיזור קטלוגים של חברות הקשורות לעולם היופי והטיפוח, וכמובן ספרים העוסקים בעולם האסתטיקה והאופנה.

 "עמי גרוס" יבוא ושיווק ציוד וריהוט למספרות ומכוני יופי במכירה ישירה, אשר מאפשרת זמינות גבוהה, שמירה על רמת שירות ומחיר נגיש, לפרטים נוספים ויצירת קשר 052-8450300, אולם התצוגה שלנו ממוקם ברחוב אלוף דוד מרכוס 27, אזור התעשייה סגולה, פתח תקווה