צרו קשר - האלוף דוד מרכוס 27 איזור התעשיה סגולה פתח תקווה. טלפון להזמנות: 052-8450300
עמוד הבית » מאמרים » כסאות המתנה בזול

כסאות המתנה בזול

כסאות לחדר ההמתנה – לחוויית הלקוח המושלמת

כשמקימים סלון יופי או מספרה צריך לחשוב על כל פרט ופרט ובמיוחד על הפרטים שיתרמו באופן ישיר להצלחה של העסק שלכם. כורסת המתנה נכונה יכולה לשנות מאוד את חווית הלקוח ובכך להשפיע על מספר הלקוחות הקבועים. החוויה שתמכרו היא לא רק הטיפול עצמו או התוצאה שלו, היא גם כל מה שמסביב. למשל, כשהלקוח ממתין רבע שעה, יושב ומחכה, אם חדר ההמתנה נראה מזמין, נעים ומעוצב, הזמן יעבור לו הרבה יותר מהר. הוא ירגיש כאילו שווה לחכות, כי הוא מחכה לטיפול איכותי, יוקרתי וחד פעמי שאין לו תחרות. לא צריך ללכת מעל ומעבר כדי להפוך את חדר ההמתנה למזמין, לפעמים מספיק כורסאות המתנה בזול כדי לעשות את העבודה.

איך לבחור כורסאות המתנה שיתאימו לסלון היופי או המספרה שלכם?

איזה אווירה אתם רוצים ליצור? האם אתם רוצים שהלקוחות שלכם ידברו אחד עם השני כשהם מחכים בחדר ההמתנה, או יקדישו לעצמם רבע שעה של שקט ורוגע? על כל אלה אפשר להשפיע בעזרת הגודל של החלל הפנימי והאווירה הכללית שמשרה המקום. למשל, אם אתם קונים כורסאות או כיסאות המתנה שעליהם יכולים לשבת כמה אנשים בו זמנית זה יכול ליצור שיחות וקשרים לעומת כורסאות אישיות ונוחות שמאפשרות לכל לקוח פרטיות מקסימלית. העסק שלכם מוכר חוויה לקהל מסוים, חשוב מאוד שתתאימו את האווירה לרהיטים ואת אלה ללקוחות שלכם.

סגנון הכורסא יכול להיות מודרני ונקי שיוצר אווירה יוקרתית ועכשווית או יותר קלאסי מעץ, ועם ריפוד צבעוני שיוצר אווירה חמה וביתית. כיום הסגנון הפופולרי והמועדף על ידי הציבור הרחב הוא המודרני, גם אם אתם רוצים ליצור אווירה מיוחדת כדאי מאוד שתחשבו על קהל היעד שאתם פונים אליו. בנוסף, אווירה מודרנית משפיעה על מה שהלקוח מסיק על העסק, עיצוב מודרני שווה לטיפול מודרני.

ולבסוף, חשבו כמובן על המחיר. אין צורך בכורסא או בכיסא יקרים במיוחד. כל מה שאתם צריכים זה רהיט שיתאים לעיצוב הכללי ברמת הצבע והקו ויחזיק לכם זמן רב. את הדרישות האלה ניתן להשיג במחיר נמוכים יחסית.

אצלנו ב-Ami Gross אנחנו משווקים ומייבאים מוצרים רבים למספרות, סלוני יופי, קוסמטיקה ובמחירים זולים! אם אתם מעוניינים לקנות כסאות המתנה בזול פנואלינו.