צרו קשר - האלוף דוד מרכוס 27 איזור התעשיה סגולה פתח תקווה. טלפון להזמנות: 052-8450300
עמוד הבית » מאמרים » כורסאות לחדר המתנה

כורסאות לחדר המתנה

כורסאות לחדר המתנה

חדר ההמתנה, במקרים רבים, הוא הפנים של העסק, למעשה מדובר בחלל פנימי, שהוא ציבורי לחלוטין, אשר מגדיר את הסגנון העיצובי, ותופס את עיקר המרחב. אחת הדרכים להוסיף יוקרה וסגנון לחלל העסקי, היא באמצעות פינות ישיבה. מהם היתרונות של כורסאות לחדר המתנה?

מרחב פרטי בחלל ציבורי

כורסא בודדת או מספר כורסאות יוצרות הפרדה פיזית בין מבקר למבקר, ומאפשרות הגדרה של המרחב הפרטי בחלל הציבורי. כל מבקר יוכל להתיישב במקומו, בנוחות מרבית ולהמתין לתורו, ללא צפיפות, מגע עם אנשים אחרים, או תחושת אי נעימות.

יכולת עיצוב ורסטילית

פריסה נמוכה של כורסאות בחלל היא פתרון עיצובי חכם, כשאר מדובר בחללי המתנה גדולים לכמה עמדות. נקודות הישיבה המפוזרות, הופכות מידית את האווירה למשוחררת יותר ופחות חנוקה, כל אדם יוכל למצוא לעצמו מעט פרטיות ולהתנתק מן ההמון.

שירות טוב יותר

אף לקוח לא אוהב להמתין, אבל לעיתים המציאות לא מאפשרת לתת שירות בדרך אחרת.
כידוע, להמתנה נוחה יש חשיבות גבוהה, ולכן כורסאות לחדר המתנה נוחות מהוות פתרון "מפצה" על המתנה, שאינה נמנעת, ומעניקות תמיכה, נוחות ועשויות להפחית את תחושת התסכול של הלקוח.

אמינות ועמידות

כאשר רוכשים כורסא לחדר המתנה מספק איכותי ומוכר בשוק, אשר מעניק שירות לקוחות זמין וטוב ומציע קולקציה מגוונת, שמתאימה לכל קונספט עיצובי. ניתן ליצור חדר המתנה ייחודים, יוקרתיים ונעימים, וכמובן ליהנות ממוצר אמין ועמיד, אשר ישמר לאורך זמן, וישרת היטב את בעלי המקום ולקוחותיו.

נראה כי השקעה בפינות המתנה היא השקעה ארוכת טווח ומשתלמת. היא הפנים של העסק, היא הדרך של בעל העסק לתקשר ללקוחות שלו, שהוא מכבד אותם ומעריך את הזמן שלהם, והמעט שהוא יכול לעשות מלבד לייעל את השירות שלו, הוא לספק להם ישיבה נוחה ונעימה.

"עמי גרוס" יבוא ושיווק ציוד וריהוט למספרות ומכוני יופי במכירה ישירה, אשר מאפשרת זמינות גבוהה, שמירה על רמת שירות ומחיר נגיש, לפרטים נוספים ויצירת קשר 052-8450300, אולם התצוגה שלנו ממוקם ברחוב אלוף דוד מרכוס 27, אזור התעשייה סגולה, פתח תקווה