צרו קשר - האלוף דוד מרכוס 27 איזור התעשיה סגולה פתח תקווה. טלפון להזמנות: 052-8450300
עמוד הבית » חדשות » טיפים לעיצוב שיער מתולתל 

טיפים לעיצוב שיער מתולתל 

שיער מתולתל יכול לעתים להיות מאתגר כאשר רוצים לעצב את השיער, לא תמיד קל לעבוד עם שיער מתולתל ולכן ישנו תמיד ביקוש לציוד למספרות המיועד לשיער מתולתל או החלקת שיער. תשאלו כל בחורה שלה יש שיער מתולתל ותגלו שהיא מקדישה יותר זמן מכל אחד אחר להילחם אתו בבוקר.

להלן מספר טיפים המיועדות עבורכן, בעלות השיער המתולתל

שמפו – ראשית לפני שתרוצו לרכוש ציוד למספרות לשיער מתולתל ושמפו מיוחד, רצוי שתדעו שמוטב להפחית בחפיפת השיער. ההמלצה של מעצבי השיער הוא להפחית בחפיפת שיער מתולתל, כך מתקבל המראה הכי טוב והכי נוח לעיצוב. פעם בשבוע בהחלט מספיק לחפוף את השיער. בשאר הימים פשוט שטפו אותו במים ללא שמפו. אם כבר חופפים את השיער אז חשוב להשתמש במרכך (קונדישנר), אם אפשר אחד שמתאים במיוחד לשיער מתולתל. לאחר החפיפה יש לייבש את השיער, שימו לב שאין צורך להשתמש במייבש שיער ללא סיבה. מייבש שיער הוא מכשיר המשמש לעיצוב שיער אך אין צורך להשתמש בו ללא סיבה, ניתן פשוט לספוג את כל המים בעזרת מגבת ולאחר מכן לתת לו להתייבש באופן טבעי.   עוד טיפ בעניין השמפו הוא להשתמש בשמפו לשיער יבש ופגום, הוא משיג תוצאות טובות על שיער מתולתל.

שמן ולחות – מומלץ להתעניין בציוד למספרות הכולל קרמים ושמנים מיוחדים לשמירה על לחות השיער. מוצרים טבעיים המכילים שמן אבוקדו, שמן שיאה או שמן דקלים מומלצים מאוד לשיער מתולתל.  ניתן לרחוץ את היער במים בלבד, לאחר מכן לייבשו ולמרוח את אחד הקרמים או השמנים על השיער.

עיצוב השיער – מעצבי שיער ממליצים להאריך שיער מתולתל. כאשר השיער מגיע עד הכתפיים הוא נופל באופן טבעי ממשקלו כלפי מטה ומקבל מראה יחסית מתוח של התלתלים. מעצבי ישער ממליצים גם על תספורת שכבות בארוכים שונים. עוד אלטרנטיבה לעיצוב שיער למי שיש לה תלתלים הוא ללכת דווקא על המראה הקצר של כעשרה סנטימטרים ולעשות עיצוב שיער אופנתי. כאשר פונים לעיצוב שיער חשוב לפנות למעצב שיער בעל ניסיון מוצלח עם תלתלים. ההתנהגות של תלתלים היא קצת אחרת משיער רגיל ויש לקחת בחשבון את הנטייה הטבעית שלהם כאשר מספרים שיער. ישנן ממש טכניקות מיוחדות ולעתים מוצרים מיוחדים בציוד למספרות על מנת לבצע תספורת לבעלות שיער מתולתל.

שימוש בסיליקון לשיער – ספרי סיליקון לשיער הוא ספריי המסייע לסגור קצוות מפוצלים ולהגן על השיער מנזקי מזג האוויר. מעצבי שיער ממליצים להשתמש בספריי סיליקון על שיער מתולתל מכיוון שהוא מסייע בשמירה על המראה שאותו אנו רוצים.

קצוות מפוצלים – האפקט של קצוות מפוצלים ביחד עם שיער מתולתל עלול לתת לכם שיער קשה מאוד לעיצוב. לכן כאשר ישנם קצוות מפוצלים, חשוב לגזור את השיער במספר סנטימטרים רק בשביל להיפטר מהם.

עיצוב שיער מתולתל בהחלט דורש תשומת לב מיוחדת, עם ציוד למספרות ומוצרים מתאימים ניתן להשיג תוצאות מדהימות.