צרו קשר - האלוף דוד מרכוס 27 איזור התעשיה סגולה פתח תקווה. טלפון להזמנות: 052-8450300
עמוד הבית » חדשות » חפיפת שיער בדרך הנכונה

חפיפת שיער בדרך הנכונה

יש מספר גורמים המשפיעים על השיער שלכן ויכולים להפוך אותו לבריא, חזק ומלא ברק – תזונה נכונה, שימוש במוצרים וציוד למספרות איכותי ומתאים לסוג שיערכן וכן חפיפת שיער בדרך הנכונה. אנחנו חופפים שיער בשמפו ובמרכך על מנת לנקות את השיער ואת הקרקפת, להסיר שומנים וריח רע ולהקל עלינו את הסירו והעיצוב שלו. פעולת החפיפה שנראית לנו פשוטה יכולה להעשות בדרכים שיזיקו לשיער שלכן יותר מאשר יועילו לו.

לפניכן מספר דגשים לחפיפה נכונה של השיער

חפיפת יתר – חשוב להדגיש כי רק לאנשים בעלי שיער שומני במיוחד מומלץ לחפוף את השיער מדי יום. לשאר האנשים התדירות המומלצת לחפיפה היא פעם ביומיים-שלושה.

לא בכוח – אין צורך לחפוף את השיער חזק. עסו את הקרקפת בתנועות סיבוביות ועדינות על מנת לא לפצוע אותה. התחילו מהשורשים והתקדמו לקצוות על מנת לא לגרום קשרים בשיער.

השתמשו בשמפו ובמרכך – חשוב להשתמש בשניהם כאשר השמפו מנקה את השיער ומעניק לו ברק והמרכך מעניק לו רכות ומאפשר לו להיות קל לסירוק. השוק מלא בסוגים שונים של שמפו ומרכך לכן חשוב מאוד לבחור את הסוג שמתאים לשיער שלכן. התייעצו עם מומחים מחנות ציוד למספרות כדי לקבל המלצות. מומלץ לחפוף את השיער עם שמפו פעמיים במידה ואתם משתמשים בתכשירים שונים כמו ג'ל או קרם לחות, ולאחר שטיפה במים לשים מרכך, אותו כדאי להשאיר על השיער למספר דקות.

ייבוש השיער – על השימוש במגבת להיות עדין. אל תשפשפו את השיער, דבר שעלול לפגוע בו ולקרוע אותו, אלא הספיגו את השיער בעדינות והשאירו אותו להתייבש באוויר. במידה ואתן רוצות לעשות פן כדאי להמתין מעט עד שהשיער יהיה לח ולא רטוב לגמרי בכדי למנוע את שריפתו.

סירוק השיער – מומלץ מאוד לסרק את השיער לפני שאתם חופפים אותו כדי שלאחר המקלחת יהיה קל לסרק אותו. שיער מתולתל שנוטה להתנפח מומלץ לסרק מיד לאחר החפיפה כאשר הוא רטוב. בזמן נשירת שיער מוגברת השתדלו לסרק את השיער כאשר הוא יבש כדי להפחית את הנשירה.