צרו קשר - האלוף דוד מרכוס 27 איזור התעשיה סגולה פתח תקווה. טלפון להזמנות: 052-8450300
עמוד הבית » חדשות » הקמת מספרה כעסק ביתי

הקמת מספרה כעסק ביתי

ישנם ספרים רבים ומעצבי שיער הפועלים מביתם. האמת שלא חייבים מספרה מפוארת עלייה משלמים שכירות גבוהה כאשר ניתן לבנות סלון שיער קטן בבית. כמובן שזה תלוי בשני דברים עיקריים: האחד הוא שיש לכם זרם של לקוחות קבועים אשר יגיעו לביתכם והשני הוא שיש לכם מקום בבית בשביל להקים עסק קטן.

על מנת להשיג לקוחות תצטרכו לעבוד קשה בקרב חוג המכרים והשכנים. בסופו של דבר עבור שירות טוב באווירה אישית אנשים מוכנים לשלם כסף. זה הכול עבודה של יחסי ציבור אישיים. מספרה ביתית מציעה לאנשים שירות אינטימי ואקסקלוסיבי,  במקרים רבים ישנה גם גמישות גדולה בשעות וזהו יתרון גדול של המספרות הביתיות.

מבחינת המקום כל אחד והנסיבות האישיות שלו, יש אשר יקדישו לכך פינה קטנה ויש אשר יקדישו לכך חדר שלם.

ציוד למספרות עבור מספרה ביתית

מרגישים שאתם מוכנים לנהל עסק קטן של מספרה ביתית, אם התשובה לכך היא "בהחלט כן"  אז עליכם לרכוש מעט ציוד למספרות בפתח תקווה ולהתחיל לעבוד. אם יש לכם תשובה אחרת, משהו כמו "אולי… נראה…” אז כנראה שאינכם מתאימים לעבודה בבית ומוטב שתוותרו. הקמת מספקה ביתית היא מחויבות. עבור אלו מכם המוכנים להיכנס למחויבות, צפוי עתיד של עסק ביתי מכניס.

ציוד למספרות עבור עסק ביתי

ראשית כל עליכם להחליט מהו אופי המספרה, זוהי יכולה להיות מספרה עממית בעלת ציוד פשוט אך בהחלט ניתן להקים מספרה פרטית ואקסקלוסיבית בבית. ההחלטות הללו משפיעות על סוגי הציוד למספרות שתרכשו.

עוד החלטה אשר תשפיע על סוג הציוד למספרות שתרכשו היא סוג הטיפולים שתעניקו במספרה. פן, תספורת וצבע הם בדרך כלל הדברים הבסיסיים ביותר, אך בהחלט ישנם תחומים נוספים שהמספרה יכולה לעסוק בהם (למשל בניית ציפורניים).

ברשימת הציוד למספרות הבסיסית תוכלו למצוא: כלי עבודה כמו מספריים ומברשות שיער שונות, מייבש שיער, מכונת תספורת, מראה, חומרי חיטוי והיגיינה, חלוקים, מראה ועוד. מספקות ביתיות מתקדמות יותר יחזיקו ציוד רב יותר. ההחלטה האם להכניס כיסאות המתנה וריהוט ייעודי למספרות היא כולה שלכם. ככל שתשקיעו יותר בציוד למספרות כך תקבלו מספרה יותר מקצועית.